درباره‌ی جغدِ سئو

اخبار سئو اخبار موتورهای جستجوگر نکات مهم سئو برای طراحان سایت

جغد سئو وب‌سایتی است برای درج اخبار دنیای سئو، سایت‌ها و موتورهای جستجوگر. جغد پرنده‌ای است با چشم‌های تیزبین که کوچکترین تحرکات را می‌بیند و ضعیف‌ترین ارتعاشات را درک می‌کند! هرچند که شاید هرازگاه عکس‌العمل نشان دهد. پس مراقب باشید!

تاریخچه‌ی فعالیت‌های ما

این وب‌سایت ادامه‌ی مسیری است که تیم ما از سال ۸۴ شروع کرد و در ابتدا به صورت یک فروم شخصی با دامنه‌ی RGG فعالیت می‌کرد. اخبار دنیای سایت‌ها و تکنولوژی، برای ارتقای دانش تیم در این سایت ثبت می‌شد و بازدید و استفاده از آن برای عموم آزاد نبود. در آن سایت در موارد مختلف به گپ و گفت می‌پرداختیم و تجربیاتمان را با هم به اشتراک می‌گذاشتیم. این وب‌سایت در سال‌های ۸۹، ۹۲ و ۹۴ دچار تغییر شد و با دامنه‌های مختلف و هربار با هدف‌گذاری خاص به کار خود ادامه داد و امروز در قالب یک پرنده‌ی باتجربه در این وب‌سایت فعالیت می‌کند.

بسیاری از دوستان و همراهان سابق ما، امروز در خارج از مرزهای ایران و در شرکت‌های بزرگ مثل apple در حال فعالیت هستند. یاد آنها را گرامی می‌داریم و فعالیت این سایت را به‌صورت یک مینی مجله ادامه می‌دهیم. ذکر مینی‌مجله به دلیل این نکته است که در حال حاضر از این سایت هدف درآمدزایی یا تولید متن انبوه نداریم و صرفا به درج اخبار مهم اکتفا می‌کنیم. البته هیچ چیزی از جغد سئو بعید نیست و شاید تصمیم به فعالیت گسترده‌تری گرفت.

با جغد سئو همراه باشید

این سایت به تازگی راه‌افتاده و پیاده‌سازی بسیاری از نکات مثل لینک‌سازی‌ها زمان‌بر است، اما رفته‌رفته کامل‌تر می‌شویم. با ما همراه باشید، به ما سر بزنید و نظرات خود را بیان کنید. بدون شک در راه پیشرفت ما موثر خواهد بود. متون این سایت با ترجمه‌ی آزاد و دخل و تصرف نوشته می‌شود و عین خبرها و تحقیقات به صورت عینی منتشر نمی‌گردد. شاید با برخی از مطالب موافق باشید و یا خیر. به هر حال همه می‌دانیم که دنیای سئو دنیای نظرات مختلف و حدس‌وگمان‌ها است؛ و دقیقا به همین دلیل حضور شما برای ما موثر خواهد بود.

آشیانه‌ی جغد سئو


تبریک می‌گویم! شما لانه‌ی جغد را پیدا کردید!
این آشیانه استراحتگاهی برای جغد سئو است تا هرازگاه دمی بیاساید و نفسی تازه کند!
جغد سئو فعلا تنهاست و در لانه‌ی او همدمی نیست،
کسی چه می‌داند، شاید روزی در این لانه سروکله‌ی پرنده‌ی دیگری هم پیدا شد!
این جغد با چشمان گرد و تیزبین خود اخبار را رصد می‌کند و گاهی که لازم باشد برای شکار خبرهای لذیذ می‌پرد.
اخبار سئو و آپدیت الگوریتم‌های گوگل غذای مورد علاقه‌ی اوست.